Budowa domów z piwnicą

Niektórzy nie wyobrażają sobie domu bez piwnicy. Jeśli dom to tylko z normalną piwnicą w której można zrobić suszarnie, siłownie, saunę i wiele wiele innych pomieszczeń których nie da się zrobić w domu bez piwnicy. Piwnica to doskonałe miejsce na realizację planów o wymarzonym domu. Budowa domu z piwnicą to znakomita inwestycja na przyszłość. W razie potrzeby sprzedaży domu na pewno weźmiemy za niego lepszą cenę i łatwiej go sprzedamy. Co prawda budowa domu z piwnicą jest o wiele wiele droższa jednak jeśli kogoś na to stać to czemu nie.

Budowa piwnic z prefabrykatów betonowych Zachodniopomorskie

Zadzwoń nr tel 512 66 23 33

W komplecie do gotowych piwnic można mieć także prefabrykowane schody z betonu

Oferujemy gotowe piwnice betonowe lub po prostu modułowe domy z piwnicą. Wszystkie elementy wykonane są z wodoodpornego betonu, który zapewnia doskonałą izolację. Ściany wykonane są w postaci odlewów z wodoodpornego betonu według projektu i indywidualnych potrzeb klienta. W fazie produkcji wyposażane są we wszystkie niezbędne otwory, kanały instalacyjne, skosy oraz wielokątne wykusze. Po przywiezieniu na plac budowy montowane są ze sobą bezspoinowo gwarantując szybki, trwały i co najważniejsze bezpieczny montaż.

Gotowe piwnice prefabrykowane betonowe Szczecin Zachodniopomorskie

Tak zmontowana piwnica kryta jest przygotowanym do tego celu gotowym stropem. Jako uzupełnienie całego systemu piwnicznego montujemy także prefabrykowane schody wieloelementowe. Całość prefabrykatów produkowana jest u jednego producenta na nowoczesnej hali. Wszystkie moduły dowożone są na plac budowy na czas bez żadnych opóźnień. Szybki montaż całej piwnicy pod dom trwa zaledwie kilka godzin.

Prefabrykowane gotowe betonowe gotowe ściany, schody, stropy, kominy, piwnice z lekkiego betonu – szybka budowa domu pod klucz
Przedstawiciel na Szczecin i Województwo Zachodniopomorskie – doradztwo, zamawianie, montaż – firma budowlana

[Głosów:2    Średnia:5/5]