Domy inteligentne

PROJEKTOWANIE I MONTAŻ INTELIGENTNYCH ROZWIĄZAŃ DLA DOMU
SZCZECIN, WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE, CAŁA POLSKA

Zadzwoń nr tel 512 66 23 33

Nowoczesne domy to budynki zautomatyzowane, które ułatwiają nam codzienne życie.

Inteligentny budynek nie jest obecnie tylko kosztowną i zbędną zabawką. To także coś więcej niż tylko poprawienie komfortu mieszkania, ale także znaczne zwiększenie oszczędności energii cieplnej i elektrycznej. Niestety jeszcze stosunkowo mało ludzi w naszym kraju posiada świadomość z zakresu możliwości inteligentnego domu.

Także ceny całych systemów mogą być pewną barierą, jednak dobór tylko niezbędnych elementów może pozwolić na wdrożenie podstawowych funkcji przy stosunkowo niewielkim wydatku. Bardzo ważną sprawą jest także to, aby już na etapie projektu i następnie budowy domu, uwzględniać założenia inteligentnego budynku. W przypadku równoległego z budową prowadzenia wspomnianej instalacji, można zaoszczędzić niemałe pieniądze. Korzyści płynące z posiadania tak wyposażonej nieruchomości będą długo owocowały.

Nasza firma zajmuje się przedstawieniem przykładowych funkcji i scenariuszy pracy inteligentnego budynku. Oferujemy m.in. system sterowania oświetleniem, automatykę rolet i okien dachowych, sterowanie temperaturą,  integrację systemu monitoringu i alarmowego oraz wiele innych nie mniej ważnych funkcji. Dokładne poznanie możliwości jakie można osiągnąć nie tylko uprzyjemni życie, ale także przyczyni się do wymiernych oszczędności.

[Głosów:0    Średnia:0/5]