Domy z gotowych elementów betonowych

Gotowy dom modułowy z prefabrykowanych bloków – modułów betonowych wewnątrz niczym nie różni się od domów budowanych w technologii tradycyjnej – Szczecin

Nowoczesne domy to oczywiście budynki inteligentne i energooszczędne. Szybkie w budowie i przede wszystkim wygodne. Dlatego polecamy Państwu i oferujemy budowę domu z gotowych elementów keramzytowych (betonowych). Taki dom modułowy w stanie surowym można postawić błyskawicznie, dosłownie w kilka dni. Powstaje on z gotowych elementów, które przygotowywane są w fabryce, specjalnie na podstawie konkretnego projektu. Jest to naprawdę ciekawa alternatywa dla domów jednorodzinnych budowanych w tradycyjnej technologii.

Budowa domów prefabrykowanych z betonu – Szczecin, woj. Zachodniopomorskie
Błyskawiczna, ekspresowa budowa domu do stanu surowego w kilka dni!
Zadzwoń nr tel 512 66 23 33

Domy prefabrykowane powstają z gotowych płyt z lekkiego betonu, który zapewnia znakomitą trwałość i odporność na przenikanie temperatur oraz wilgoci.

W technologii prefabrykowanej z żelbetonu (lekkiego betonu) można zbudować praktycznie każdy dom, nawet ten, który ma już kompletne pozwolenie na budowę. Odpowiednio przygotowane prefabrykaty betonowe umożliwiają budowę gotowych domów do wysokości nawet kilku kondygnacji. Jesteśmy przedstawicielem na Polskę czołowego Niemieckiego producenta modułów betonowych, z których buduje się domy. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z nasza ofertą.

Na stan surowy domu prefabrykowanego składają się:

Gotowe schody prefabrykowane  betonowe  na wymiar
Gotowe kominy prefabrykowane betonowe
Gotowe stropy prefabrykowane na dom jednorodzinny
Gotowe piwnice z betonowych modułów prefabrykowanych
Gotowe ściany prefabrykowane zgodnie z projektem

Istnieje także możliwość zamówienia do kompletu prefabrykowanego dachu z betonu. Gotowy dach betonowy to także element, który można przygotować w fabryce i przywieźć do zamontowania na plac budowy.

Dlaczego warto zdecydować się na gotowy dom z prefabrykatów betonowych?

Tak wygląda nowoczesny i energooszczędny dom z betonowych płyt w pomniejszeniu

Wybierając budowę gotowego domu z prefabrykatów zaoszczędzicie Państwo czas i pieniądze. Taki budynek można mieć o kilka tygodni (lub miesięcy) szybciej niż zatrudniając murarzy. Będziemy mieć też pewność, że wszystkie ściany postawione są idealnie równo. Ściany te są też idealnie równe i bez prześwitów przez które będzie uciekało ciepło. Wszystko jest dokładnie spasowane i wyposażone na podstawie projektu we wszystkie niezbędne kanały, puszki instalacyjne i miejsca na przewody. Odchodzi także w przyszłości zastanawianie się nad sposobem ogrzewania ponieważ w stropach są zatopione specjalne kanały, które ogrzewają dom. Takie rozwiązanie znakomicie współpracuje z pompami ciepła. Nasze budynki nie wymagają tynków co tez ma istotny wpływ na końcową cenę. To prawdziwy budynek energooszczędny, a jego przyszła eksploatacja nie będzie nas kosztowała wiele.

Pytania pomocnicze:

Jakie znacie firmy budujące domy z prefabrykatów betonowych na działce klienta
Szukam ekipy budującej domy prefabrykowane betonowe na podstawie projektu budowlanego
Znajdź solidną firmę budującą domy modułowe z betonowych elementów u klienta

Dobra firma budowlana – domy modułowe – Szczecin, Zachodniopomorskie, Cała Polska
Koszalin, Świnoujście, Białogard, Choszczno, Drawsko Pomorskie, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Łobez, Myślibórz, Police, Pyrzyce, Sławno, Stargard, Szczecinek, Świdwin, Wałcz, Międzyzdroje, Pobierowo, Rewal, Wolin.

[Głosów:3    Średnia:4.7/5]