Domy z gotowych elementów betonowych

Gotowy dom modułowy z prefabrykowanych bloków keramzytowych wewnątrz niczym nie różni się od domów budowanych w technologii tradycyjnej – Szczecin

Nowoczesne domy to oczywiście budynki inteligentne i energooszczędne. Szybkie w budowie i przede wszystkim wygodne. Dlatego polecamy Państwu i oferujemy budowę domu z gotowych elementów keramzytowych (betonowych). Taki dom modułowy w stanie surowym można postawić błyskawicznie, dosłownie w kilka dni. Powstaje on z gotowych elementów, które przygotowywane są w fabryce, specjalnie na podstawie konkretnego projektu. Jest to naprawdę ciekawa alternatywa dla domów jednorodzinnych budowanych w tradycyjnej technologii.

W technologii prefabrykowanej z keramzytu (betonu) można zbudować praktycznie każdy dom, nawet ten, który ma już kompletne pozwolenie na budowę. Odpowiednio przygotowane prefabrykaty betonowe umożliwiają budowę gotowych domów do wysokości nawet kilku kondygnacji. Jesteśmy przedstawicielem na Polskę czołowego Niemieckiego producenta modułów betonowych, z których buduje się domy. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z nasza ofertą.

Wybierając budowę gotowego domu z prefabrykatów zaoszczędzicie Państwo czas. Taki budynek można mieć o kilka tygodni szybciej niż zatrudniając murarzy. Będziemy mieć też pewność, że wszystkie ściany postawione są idealnie równo. Ściany te są też idealnie równe i bez prześwitów przez które będzie uciekało ciepło.

Firma budowlana Szczecin, Zachodniopomorskie, Cała Polska