Kominy prefabrykowane betonowe

Komin prefabrykowany przygotowany z jednego odlewu betonu w fabryce, dokładnie na wymiar budynku. Montaż gotowego komina na placu budowy trwa nawet kilkanaście minut. Do jego montażu nie potrzeba żadnych drogich podpór ani rusztowań. W fazie produkcji betonowy monolit wyposażany jest w wszystkie niezbędne otwory, kanały, drzwi konserwacyjne i przyłącza. Po zamontowaniu jest od razu gotowy do eksploatacji i podłączenia do instalacji grzewczej.

tel. 512 66 23 33 – Zadzwoń i zamów
Gotowy komin prefabrykowany z betonu – Szczecin, Zachodniopomorskie

Gotowe kominy z betonu od razu zapewniają estetyczny wygląd. Są odlewane z lekkiego betonu, a ich gładkie powierzchnie szalunkowe nie wymagają czasochłonnego równania i czyszczenia. Gładkość i równość betonu pozwala także uniknąć montażu kosztownych oblicówek. Betonowy prefabrykowany komin bardzo dobrze komponuje się z dachem budynku. Wytrzymałość komina pozwala na swobodny wysięg nawet do 10 m nad ostatnim uchwytem i nie jest wymagana konieczność stosowania dodatkowych podpór. Odporna na zginanie konstrukcja gwarantuje stabilność bez żadnych dodatkowych i drogich mocowań nawet do 12 m nad ostatnią warstwą stropu.

Kominy prefabrykowane Szczecin – firma budowlana

Decydując się na komin w technologii modułowej z litego betonu po pierwsze zaoszczędzacie Państwo czas. Szybki i czysty montaż na każdej budowie. W perspektywie czasu i kosztów przeznaczonych na całą inwestycję zaoszczędzi się także pieniądze. Komin jest estetyczny i nie wymaga żadnych tynków. Można od razu kłaść gładź szpachlową i malować lub pokryć go tapetą. Nie ma w nim żadnych drobnych szczelin, które z czasem mogą się bardziej powiększyć. To inwestycja, która gwarantuje bezproblemową eksploatacje przez wiele wiele lat.

Prefabrykowane są kominy betonowe dymowe oraz wentylacyjne.