Prefabrykowane schody betonowe

Schody prefabrykowane z betonu można dowolnie obudować. Idealnie nadają się też na zejście do piwnicy.

Można u nas zamówić praktycznie cały dom w stanie surowym z betonu. To doskonale skomponowany żelbeton, który spełnia wszelkie nawet najbardziej rygorystyczne wymagania. Każde wyprodukowane dla nas schody dostosowane są do indywidualnych wymagań klienta i oczywiście do specyfikacji zawartej w projekcie budowlanym.

Prefabrykowane schody żelbetowe można zamówić i zamontować w każdym domu w trakcie budowy. Produkowany są dokładnie pod wymiar z dokładnością do ułamków milimetra. Wybór tego rodzaju schodów pozwala zaoszczędzić czas. Nie jest potrzebne żadne szalowanie i zbrojenia na budowie. Nie trzeba zamawiać tynkarza i zwiększa to możliwość zastosowania dowolnych okładzin schodów.

Gotowe schody prefabrykowane z betonu – Szczecin, woj. Zachodniopomorskie

Zadzwoń nr tel 512 66 23 33

Prefabrykowane schody żelbetowe można z powodzeniem stosować w budownictwie indywidualnym, wielorodzinnym oraz w budynkach przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej. Doskonale sprawdzają się w domach energooszczędnych i nowoczesnych. To bardzo praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu można zaoszczędzić czas zarówno na sam montaż schodów jak i w przyszłości na obudowę schodów.

Gotowe schody prefabrykowane betonowe Szczecin Zachodniopomorskie

Zamów gotowe schody, ściany, stropy, kominy – modułowe – betonowe – prefabrykowane- na podstawie projektu budowlanego – na wymiar – Szczecin, woj. Zachodniopomorskie