Ściany prefabrykowane z betonu

Nowoczesne budowanie domów to oczywiście budowanie szybkie, bezpieczne i w czystych warunkach. Budujący domy chcą wprowadzić się jak najszybciej. Coraz bardziej popularne stają się tak zwane domy energooszczędne, inteligentne oraz oczywiście ekologiczne. Różne firmy budowlane proponują swoje, mniej lub bardziej praktyczne systemy budowy.

tel. 512 66 23 33 – Zadzwoń i zamów
Gotowe płyty betonowe na ścianę prefabrykowane
Gotowe ściany betonowe do budowy domu Szczecin, Zachodniopomorskie

My proponujemy rozwiązania, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Nasze domy powstają w oparciu o gotowe moduły betonowe, prefabrykowane w niemieckiej fabryce. Dzięki temu nie trzeba miesiącami stawiać murów i “użerać się” z nie solidnymi budowlańcami. Oferujemy gotowe ściany prefabrykowane z betonu z których składa się domy. To najszybsza i najtrwalsza technologia na rynku.

Gotowe ściany do budowy domu

Jest to doskonale dopracowany kompletny system budowlany od jednego producenta. Cały, gotowy dom w stanie surowym zamkniętym jesteśmy w stanie postawić w 2 dni. Gotowe ściany prefabrykowane to oczywiście początek i jeden z wielu elementów, które produkujemy. Do tego dochodzą prefabrykowane schody, stropy i nawet jeśli ktoś sobie zażyczy dachy. W ofercie mamy także wodoszczelne (wodoodporne) gotowe piwnice betonowe, również prefabrykowane i przywożone do złożenia na plac budowy.

Gotowe ściany prefabrykowane betonowe, mury zewnętrzne, wewnętrzne, działowe, stropowe, podłogi, sufity.