Gotowe stropy

FIRMA BUDOWLANA INSTALUJĄCA GOTOWE STROPY BETONOWE
Prefabrykowane ściany, podłogi, wkłady kominowe, piwnice, schody
Gotowe płyty stropowe kanałowe z wbudowanym ogrzewaniem do pompy ciepła
SZCZECIN, WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE, CAŁA POLSKA

Zadzwoń nr tel 512 66 23 33

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości systemów stropowych, które mogą być z powodzeniem użyte w trakcie budowy domów. Jak wiadomo wybór odpowiedniego stropu to dla klienta ważna kwestia, ponieważ strop musi okazać się bardzo wytrzymały, nie można go przecież wymienić w trakcie użytkowania budynku, tak jak np. dach. W związku z tym warto wziąć pod uwagę chociażby stropy prefabrykowane.

Stosowane są wtedy specjalne płyty kanałowe, które łączy się ze sobą za pomocą betonu. Atutem takich stropów jest na pewno to, że bardzo szybko się je montuje, a poza tym niepotrzebne jest w tym przypadku wykonanie deskowania. Na uwagę zasługuje też fakt, że strop może być obciążony zaraz po ułożeniu. Jeśli jednak chce się budować kolejną kondygnację trzeba poczekać do czasu, aż strop nabierze wytrzymałości. Takie stropy spiszą się świetnie w wielu budynkach, dlatego zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby je zamówić i dobrać ich optymalną grubość do realizowanych prac.

Strunobetonowe płyty stropowe kanałowe

Tak wygląda prefabrykowany strop betonowy na wymiar

Prefabrykowane stropy kanałowe na dom na podstawie projektu budowlanego (dokumentacji)

Do wyboru zainteresowani klienci mają także profesjonalne stropy kanałowe. Są one coraz częściej wykorzystywane w budownictwie, cechują się prostym oraz szybkim montażem, z czym fachowcy nie mają problemów. Można zamówić je telefonicznie. Istotną kwestią jest to, że takie stropy także można obciążać natychmiastowo po ułożeniu płyt, nie grozi to żadnym zawaleniem, czy też jakimiś przykrymi niespodziankami. Poza tym strop cechuje się bardzo gładką powierzchnią, a więc pod kątem estetycznym jest to jeden z najlepszych dostępnych wyborów na rynku, na co wielu klientów zwraca szczególną uwagę. Gwarantujemy, że dzięki takim stropom budowa domu przebiegnie bez żadnych zarzutów, a przy okazji nie zajmie to zbyt dużo czasu. Warto dodać także to, że strop kanałowy jest konstrukcją całkowicie dźwiękoszczelną, więc można skutecznie zabezpieczyć swój dom przed niepokojącymi hałasami dochodzącymi z zewnątrz. Dzięki temu we własnych domach ludzie będą mogli bardzo komfortowo wypoczywać i niczym się nie przejmować.

Stropy prefabrykowane z płyt kanałowych

Strop kanałowy przygotowany na podstawie projektu domu

Gotowe – Niemieckie szybkie stropy betonowe na wymiar

– lekkie stropy panelowe
– płyty żerańskie żelbetowe
– płyty strunobetonowe

Polecane przez nas są także gotowe stropy betonowe, które wykonywane są z wysokiej klasy betonu komórkowego. Na uwagę zasługuje fakt, że jest to najprostszy wybór, jeśli chodzi oczywiście o dobór stropu. Istotne jest to, że wykonanie średniego stropu z płyt betonowych nie powinno zająć fachowcom dłużej niż jeden dzień. Jeśli komuś zależy na czasie, to ta oferta jest dla niego stworzona, przy okazji nie trzeba się obawiać o wytrzymałość takiego stropu, gdyż jest ona zadowalająca. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, aby dogadać wszelkie szczegóły współpracy, jesteśmy w stanie doradzić skutecznie niezdecydowanym klientom, co do wyboru odpowiedniego dla nich stropu, który będzie wykorzystany w trakcie budowy domu. Stropy betonowe na budowę są dostarczane za pomocą pojazdów ciężkich, takich jak ciężarówki. Następnie za pomocą dźwigu można je bez żadnych przeszkód ułożyć, co musi być oczywiście odpowiednio nadzorowane, ale jest to bardzo ciekawy wybór dla wielu osób, które marzą o posiadaniu własnego domu.

Płytowe stropy prefabrykowane Szczecin, Zachodniopomorskie

[Głosów:2    Średnia:5/5]